O nas

Zioła to nasza pasja ...

 

Jesteśmy rodzinnym gospodarstwem, specjalizujemy się uprawą ziół oraz roślin oleistych. Pochodzimy z Województwa Lubelskiego, jest to nasze rodzinne miejsce, niosące ze sobą wiele ziołowych wspomnień. To właśnie tutaj mamy przyjemność doświadczać, uprawiać i zbierać nasze własne plony, którymi obdarowała nas natura.

Prostota i naturalność to główne cechy naszych produktów. Uprawy dokonywane są w sposób integralny z naturą, wszelkiego rodzaju środki stosowane w naszych uprawach są pochodzenia organicznego, nie stosujemy chemicznych środków ochrony roślin niszczących wartości zdrowotne. Zbiory są dokonywane w najlepszych okresach dla poszczególnych rodzajów roślin. Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją. Wszystkie produkty przygotowujemy z intencją zdrowia, wkładając w to co robimy całe serce i dbając o każdy szczegół. Dbamy o środowisko a w szczególności o zagrożone gatunki.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że możemy czerpać z natury wszystko co najlepsze dla nas, naszego życia i zdrowia.

Liczby mówią same za siebie!

Produkty
10 +
Klienci
+
Kategorie Produktów
+
5/5
Wysoka jakość produktów dla zdrowia i smaku, zagwarantowana uczciwością i ciężką pracą połączoną z pasją.
Nina, Lublin

Naturalne produkty

Uprawy dokonywane są w sposób integralny z naturą, wszelkiego rodzaju środki stosowane w naszych uprawach są pochodzenia organicznego

Staramy się wytwarzać produkty o wysokiej jakości!

Shopping Cart