Kontakt

725 973 008
603 635 048
sklep@ale-ziolko.pl

Ale Ziółko

Łopiennik Dolny-Kolonia 135,
22-351 Łopiennik Górny

Często Zadawane Pytania!

Oleje są naszym oczkiem w głowie, cenimy je za wspaniałe właściwości jakie posiadają dzięki tłoczeniu na świeżo. Dlatego szczególnie dbamy o to aby trafiły do Was z pełnią swojej mocy, w związku z tym zaraz po wytłoczeniu oleje przechowywane są w warunkach chłodniczych a następnie pakujemy je na czas transportu do pojemników termoizolacyjnych zapewniających im optymalne warunki na czas podróży do Waszego domu.

Oleje tłoczone na zimno zawierają wielonienasycone kwasy tłuszczowe, które są wrażliwe na działanie wysokiej temperatury. Z tego względu zalecamy przechowywać olej w lodówce w temperaturze od 5 do 10 st. C.

Według dietetyków oraz ekspertów olej z czarnuszki może być podawany dzieciom w następujących ilościach:
– Od 1 roku życia w ilości 1/4 łyżeczki
– Od 3 roku życia w ilości 1/2 łyżeczki
– Od 6 roku życia w ilości 1 łyżeczki

W przypadku osób dorosłych zalecana ilość wynosi 1 łyżkę dziennie.

Jak pewnie część z Was już wie, od 3 lat umożliwiliśmy opcję dowozu naszych produktów prosto pod Wasze drzwi na terenie Lublina, dlatego jeśli chcecie otrzymać paczkę szybciej niż zrobi to kurier skontaktujcie się z nami bądź wybierzcie opcję dostawy na terenie Lublina. 

Koszt oraz inne informacje z tym związane znajdziecie w zakładce „Dostawa”.

Chętnie spotykamy się z Wami podczas wydarzeń plenerowych oraz wszelkiego rodzaju targów gdzie możemy poznać Was osobiście i zamienić nie jedno a nawet kilkanaście zdań- kto zna nas osobiście wie, że niezłe z nas gaduły.

Uwijamy się jak mróweczki aby paczki znalazły się w waszych domach jak najszybciej , dodatkowo w sezonie spędzamy dużą ilość czasu w tak zwanym terenie gdzie pielęgnujemy nasze uprawy. Więc zwyczajnie brakuje nam doby aby móc poświęcić Wam dodatkowo wystarczającą ilość czasu. 

Ponadto często wyjeżdżamy na targi abyście mogli skosztować naszych produktów na żywo, dlatego aktualnie nie prowadzimy odbiorów osobistych.

Paczki przygotowujemy z najwyższą starannością więc uszkodzenia produktów podczas transportu praktycznie nam się nie zdarzają . Gdyby jednak coś takiego się przytrafiło bez krępacji zadzwońcie do nas lub napiszcie emaila i znajdziemy wspólnie najlepsze rozwiązanie dla Was.
Shopping Cart